Pierwsze dni po wakacjach w Bajkowym Przedszkolu

  Wakacje się skończyły, czas wracać do przedszkola!!! Nowy rok przedszkolny 2020/2021 w Bajkowym Przedszkolu rozpoczęliśmy 1 września.  Na ten dzień niecierpliwie czekały nasze przedszkolaki, które po wakacjach mogły wreszcie wrócić do swoich sal, zabawek i spotkać się z kolegami. Część dzieci  zjawiła  się tu po raz pierwszy lecz bardzo szybko zaadaptowała się do nowych warunków. Po długim okresie nieobecności dzieci doskonale odnalazły się w przedszkolu. Wypoczęte, chętne do zabaw i nauki  

z uśmiechem na twarzy przekroczyły  jego próg.                                                                                                                    Przed nami nowy rok przepełniony interesującymi zabawami , ciekawymi doświadczeniami i nowymi umiejętnościami.                                                                                              

Wszystkim naszym wychowankom życzymy  radosnego, bezpiecznego, pełnego atrakcji  pobytu w przedszkolu. Rodziców  natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu  placówki.

 Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka Turek 2020

   "Sport to zdrowie" - o tym wiedzą wszyscy, także nasze przedszkolaki.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka obchodzonego jak co roku we wrześniu, w Szkole Podstawowej nr 4  zostały przygotowane dla naszych przedszkolaków zawody sportowe. Pomysłodawcą i organizatorem był Klub Sportowy Volley Turek. Najstarsze dzieci z Bajkowego Przedszkola próbowały swych sił  się w różnych konkurencjach sportowych i zabawach ruchowych. Imprezie towarzyszyły pozytywne emocji oraz zdrowa rywalizacja wśród uczestników. Przedszkolaki zdobyły zasłużony puchar, a wspaniała zabawa na długo pozostanie w ich pamięci.

Sponsorem całej akcji było Ministerstwo Sportu, Glinka Academy oraz miasto Turek.                                            Dodatkową atrakcją był smaczny poczęstunek w postaci zdrowych owoców oraz lubianej przez dzieci pizzy.

   Grupy młodsze także świętowały tego dnia Bajkowym Przedszkolu. Uczestniczyły w różnych zabawach i tańcach przy muzyce. Wykonywały prace plastyczne o tematyce związanej z tym dniem. Dzięki świętu właśnie im dedykowanemu dzieci mogły poczuć się  „pełnoprawnymi przedszkolakami”. Następny Dzień Przedszkolaka już za rok.

 

Dzień chłopca

  30 września w Bajkowym Przedszkolu świętowaliśmy  Dzień Chłopca. Tego dnia dziewczynki obdarowały swoich kolegów prezentami zakupionymi przez rodziców. Dziewczynki również otrzymały drobne upominki. Do końca dnia towarzyszyła wszystkim radosna atmosfera.

Życzymy naszym milusińskim dużo uśmiechu i wesołej zabawy.          

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now